erenb
Merhaba türkçe forumun ilk mesajını ben yazıyorum. Raven ile ilgilenme amacım ilk dönem bitcoin gönüllülerinin hislerini anlayabilmek, adım adım komünite ile beraber gelişmeleri takip edeceğim.
Quote 1 0
mirzerin
Türkçe forumun ikinci mesajı da benden🙂) Piyasaya çıktığından beri bu coini takipteydim ama alıp saklaması sorun olduğundan alım yapmamıştım. Bittrexte listelenince ve android wallet da olunca hemen alım yaptım. Gerçi daha ucuza almış oldum 🙂) Ravencoinin ne anlama geldiğini nerelere varabileceğini anlatan bir başlık açtım : Security Tokenlerin Bitcoini . Umarım öngörümüz gerçekleşir. Yalnız Türkiye'den henüz pek bir ilgi oluşmamış. Umarım bu treni kaçırmazlar.
Quote 2 0
erenb
Teknik geliştirmeler tüm hızıyla devam ediyor testnette asset oluşturma olayını deneyimledim zannedersem ileride domain isimleri gibi asset pazarı oluşturacak potansiyel mevcut, Bruce Fenton da bu konuda üstü kapalı imalarda bulundu uniqe isimlerden bir kaç tane yaratıp saklamak lazım örneğin google, microsoft v.b.
Quote 2 0
erenb
4 gün önce binance tahtası açıldı CZ bunun için herhangi bir ücret alınmadığını açıkladı. CZ attığı twitte ravencoinin decentralized olmasına atıfta bulundu transferlerin borsa cüzdanına yansıması için 60 onay gerekiyor. Hashrate arttıkça binancenin gereken onay sayısını düşüreceğine inanıyorum.
Quote 1 0
raven
arkadaşlar sizleri tebrik ederim . boyle degerli bir projeden haberdar olmanız ve ilgi duymanız araştırmanı paylaşımlarda bulunmanız gercekten cok onemli . piyasada bir cok scam ve shit coin ve proje varken boyle degerli bir projeye destek verenlerin artmasını dilerim .

bu yonde bir telegram grubu kurdum . gruba girmek ve paylasımlarda bulunmak isteyenleri beklerim . arkadaslarınızı konuyla ilgilenecek kisileri de davet edebilirsiniz . 

https://t.me/ravencointurkiye
Quote 0 0
erenb
Asset yaratma özelliğinin mainnete gelmesine sayılı saatler kaldı binance list ettikten sonra oluşan fomo sonucu 1000 satoshileri gördük.
Quote 0 0
erenb
Dün akşam türkiye saati ile 17:00 sularında asset creation livea alındı, asset yaratmaya çalışırken cüzdanda "DUST" adında bir hata ortaya çıktı, 10 dakika içinde yeni bir cüzdan sürümü yayınlandı. Hatanın sebebi asset yaratmaya çalışan kişilerin hızlı onay almak için aşırı yüksek fee vermesi ve bunun sonucu mempoolde sıkışma olmasıymış.
Quote 0 0
ozmoss
erenb geldik desteğe 🙂)
Quote 1 0
SodL
Hi everybody ✌, pardon türkçeymiş burası. Tarihe not: 15.01.2019 17:04 rvn şuan 340satoshi , yaklaşık 0,01cent. Seneye bugün bakalım neler olacak. Bir daha yazmazsam bilinki miamide olacağım. Sürekli yazıyorsam halen aynı yerdeyizdir 😂
Quote 1 0
SodL
halen 340satta 😂😅
Quote 0 0